SPOŠTOVANI STARŠI!

ZARADI POSLAPŠANJA EPIDEMIOLOŠKEGA STANJA V DRŽAVI OSTAJAJO

VRTCI  OD 16. 11 – 27. 11. 2020 ZAPRTI,

RAZEN ZA NUJNE PRIMERE.

Ukrep je namenjen zajezitvi širjenja okužb z novim virusom SARS-Cov-2Na podlagi sklepa župana občine JURŠINCI, organiziramo delovanje vrtca v minimalnem obsegu, ki je namenjeno samo staršem, ki nujno potrebujejo varstvo otrok!

Starši morate ob prihodu v vrtec dostaviti:

-izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženimi osebami,

-oba starša sta dolžna priskrbeti potrdilo delodajalca, da opravljata delo, ki je nujno za državo in družbo.

V ČASU ZAPRTJA VRTCA SO STARŠI OPROŠČENI PLAČILA VRTCA!

HVALA ZA RAZUMEVANJE IN SODELOVANJE!

TANJA KVAR – MIŠKE ( tanja.kvar@osjursinci.si)

KATICA MEZNARIČ – ŠKRATI ( katica.meznaric@osjursinci.si)

GABRIELA ČUŠ KOVŠE – PALČKI ( gabriela.cus-kovse@osjursinci.si)

VALERIJA MLINARIČ – LUNICE (valerija.mlinaric@osjursinci.si)

STANKA PLOHL – JEŽKI ( stanka.plohl@osjursinci.si

MARTINA FRAS – SONČKI (martina.fras@osjursinci.si

Nujno varstvo otrok v času izrednih razmer

Spoštovani starši!

Včeraj pozno popoldan je  predsednik vlade Janez Janša na novinarski konferenci povedal, da se s ponedeljkom (26. 10. 2020) zapirajo tudi vrtci, ker se je povečalo število okužb med vzgojitelji. Premier je župane  zaprosil, naj glede na situacijo v svojih krajih organizirajo varstvo v vrtcih za tiste starše, ki opravljajo delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah (takšno delo opravljajo zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji in drugih službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva).

Ker niste izrazili potrebo po nujnem varstvu vašega otroka v času od 26.10 – 30.10.2020, in ste si organizirali varstvo sami ter tako poskrbeli, da skupaj preprečimo širjenje virusa Covid-19.

Vsem se iskreno zahvaljujemo za vaš trud in razumevanje!

Za teden po počitnicah in praznikih, vas prosimo, da vse novosti in spremembe glede organizacije varstva otrok spremljate preko e-pošte in spletne strani vrtca, kjer vas bomo sproti obveščali.

Ravnajmo odgovorno in s svojim ravnanjem prispevajmo k zajezitvi epidemije COVID-19.

Hvala za razumevanje.

Obvestilo!

IZJAVA STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19

Protokol ravnanja v Vrtcu pri OŠ Juršinci v času razbremenitvenih ukrepov epidemije COVID – 19

(v besedilu: Protokol)

OBVESTILO!

PRVI SKUPNI RODITELJSKI SESTANEK ZA VRTEC JURŠINCI BO POTEKAL V  večnamenskih prostorih vrtca JURŠINCI, po skupinah.

OD 7.9-11.9.2020 ( GLEJTE OBVESTILA ZA RAZPORED IN URO SESTANAK).

LEPO VABLJENI VSI STARŠI!